EBA Youtube’da

Twitter ve Facebook adresleri ile sosyal medyada yer alan EBA artık Youtube kanalı aracılığıyla da sizlerle buluşuyor.

Eğitimin tüm paydaşlarına sunduğu kaliteli eğitim içerikleri ile EBA, sosyal eğitim platformunuz olmaya devam etmektedir.

Eğitim Bilişim Ağı sizlerin ilgi ve sevgisi ile büyümeye devam ediyor.

EBA Youtube kanalı için buraya tıklayın.

EBA Tanıtım filmi için buraya tıklayın.

EBA Youtube’da” üzerine 14 düşünce

 1. Merhaba,
  EBA’yı en içten dileklerimle kutlarım. EBA’nın kendisini sürekli geliştirmesi, güncelleştirmesi açısından youtube’a katılmasının iyi olduğunu düşünüyorum. Bu arada sizleri de kutlamam gerekir çünkü, bu işleri yapan sizlersiniz, sizleri de en içten dileklerimle kutlarım. Ve bunun yanında diğer projelerinizi dört gözle beklemekte olduğumu bilmenizi isterim. Örneğin, bu projeniz; [http://temeleserler.eba.gov.tr/] benim çok yararlı bulduğum projelerinizden biri, burda bulunan kitaplar, yazarlar, seslendirmeler harika olmuş. Benim en çok sevdiğim şeylerden biri olan kitaplara böyle bir yer hazırlamanız geçekten güzel. Yalnızca, orda kitap hakkındaki düşüncemizi belirtebileceğimiz bir yer yapılabilse daha güzel olabilir.
  Merak ettiğim bir şey var;
  “EBA Youtube kanalına erişim verilen tabletlerden sağlanabiliyor mu?”
  Çünkü, Youtube içeriği kullanıcılar tarafından sürekli değiştirilebilen bir paylaşım sitesi eğer erişim sağlanabiliyorsa bu çok iyi olur. Orada paylaştığınız videolar daha rahat ve kolaylıkla bulunabilir. Cevabınızı bekliyorum…
  Çalışmalarınız devamını diliyorum, kolay gelsin…

  • Merhaba,
   Yapılan çalışmaların sizler tarafından ilgiyle ve beğenilerek karşılandığını duymak gerçekten mutluluk verici, bunun için teşekkür ederiz. Sorunuza cevap olarak da EBA’nın web sayfasında yer alan “Video” bölümü üzerinden videoları izlemeniz, istediğiniz videoları aratmanız mümkündür. İyi günler dilerim.

 2. Eğitim bilişim ağının, adına yaraşır bir şekilde bilişimi kullanarak sosyal medyada boy göstermesi, eğitime destek üstüne destek sağlayacağı kanaatindeyim. Siteniz de hak ettiği güzel yeri bulacaktır. Desteklerimiz sizinle.

 3. Youtube’da eğitim kanalı açılmış fikir güzel ancak bu kanala okullardan ulaşım olmadığı için, okulda pek bir şey ifade etmiyor. Okullardan ulaşım sağlanmalı.

 4. Youtube gibi çok geniş bir kilte tarafından kullanılan video paylaşım sitesinde bir eğitim kanalının açılması eğitim-öğretim için çok güzel bir gelişme olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>