2. Uluslararası Genç Bakış Fotoğraf Yarışması

Lise düzeyinde eğitim gören öğrencilerin kendilerini ifade etme biçimlerinden biri olarak fotoğraf sanatını kullanmalarını sağlamak amacıyla Bursa ili Nilüfer ilçesi Görükle Kız Teknik ve Meslek Lisesi ve Bursa Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle, Türkiye genelinde ve Bursa’nın uluslararası kardeş şehirlerinde ortaöğretim kurumları öğrencileri arasında bir fotoğraf yarışması düzenlenmektedir.

Konu: Şehrimizde Alışveriş Kültürü

Son Katılım Tarihi: 17 Şubat 2014

Kimler Katılabilir?: Yarışmaya, seçici kurul üyeleri ve birinci dereceden yakınları dışında yurtiçindeki tüm ortaöğretim kurumları (remi ve özel) ve yurtdışı kardeş şehirlerdeki okulların 9, 10, 11 ve 12. sınıfları katılabilir.

Ödüller:

 • Birinci : 1500 TL
 • İkinci : 1000 TL
 • Üçüncü : 750 TL
 • Mansiyon (3 ad) : 250 TL
 • Jüri özel ödülü: Tablet bilgisayar

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

2. Uluslararası Genç Bakış Fotoğraf Yarışması” üzerine 4 düşünce

 1. Mimar Sinan Üniversitesi mezunu bir fotoğraf sanatçısı olarak, fotoğraf yarışmalarının öğrencilik hayatlarında bizlerin ilk gözağrılarından biri olduğunu hatırladım. Şimdi bakınca, hayat ve iş yoğunluğu içerisinde fotoğraf yarışmaları için zaman ayıramıyorum, hatta zaman ne kelime başımı kaşıyacak vakit olmuyor. Üniversite yaşamının geniş zamanlı bol sıkılmalı o keyifli yılları için yarışmalar hayli eğlenceliydi. Yarışmaya katılacak herkese başarılar dilerim.

  Sema Korkmaz

 2. Amatör olarak ilgilendiğim fotoğrafçılığa iş hayatımda başladım ve bu tarz yarışmalar oldum olası hep ilgimi çekmiştir.Şimdi böyle organizasyonların gençlere içlerindeki sanatçı ruhunu çıkarabilmeleri için bir fırsat oluşturması onların adına çok mutlu ediyor.Keşke bizlerede bu fırsatlar çıksaydı.Herkese başarılar diliyorum.
  Mehtap Güngör Çağlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>