EGM Çocuk ile Küçük Öğrencilerimiz Güvende

egm_logo

EGM Çocuk Emniyet Genel Müdürlüğü‘nün hazırladığı son derece eğlenceli ve bilgilendirici bir site. Küçük yaştaki öğrencilerimize resimlerle, oyunlarla veya masallarla trafik kurallarını ve kişisel güvenliği öğretiyor. 155 nolu telefon numarasından kapıyı herkese açmamaya kadar küçük yaştaki çocuklarımızın uyması gerektiği kurallara değinen bu internet sayfasını mutlaka ziyaret etmelisiniz: https://www.egm.gov.tr/cocuklar/Sayfalar/default.aspx

EGM Çocuk ile Küçük Öğrencilerimiz Güvende” üzerine 25 düşünce

  1. çok güzel bir uygulama olmuş,çocuklar bu sayede hem eğlenip hem de öğrenecekler,yapımcısı bu uygulamayı çok güzel tasarlamış,içerisinde hem oyun hem de eğitsel videolar bulunmaktadır,incelemenizi tavsiye ederim..

  2. Genç kardeşlerimizin küçük yaşta belli kuralları öğrenebilmeleri için hazırlanmış güzel bir uygulama.Görselliğe önem verilmesi de öğretim tekniği açısından gayet başarılı olmuş.Teşekkürler EGM.

  3. Çocukların kendi güvenliklerini ve toplumun güvenliğini nasıl sağlayacaklarına dair hem eğlenceli hemde öğretici bir çalışma olmuş .emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz

  4. Emniyet Genel Müdürlüğünün hazırladığı bu site küçük yaştaki öğrencilerimizin eğilmesi için oldukça faydalı olmuş. Bu yaştaki çocukların zararlı sitelere girmesinden ise bu tür sitelere girip hem eğlenci vakit geçirip hem de öğrenmelerine yardımcı olan bir site. Öğrencilerimiz için faydalı olacağını umuyorum.

  5. Eğitici ve eğlenceli bir çalışma olmuş tebrik ederim. Bu çalışmayı çocuklarımızın trafik kurallarını öğrenmesinde bilinçlenmesinde son derece faydalı gördüm ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir