Yeni İngilizce Uygulaması “My English Path” Yayında

Oyunlaştırılmış arayüzüyle My English Path EBA’da yayınlanmaya başladı. Şu anda listening ve reading kategorilerinde çeşitli tiplerde soruların yer aldığı uygulamada soruları doğru yanıtladıkça yıldız kazanıp üst seviyelere geçmeye hak kazanıyoruz. Resim, ses, video ve metin olmak üzere çeşitli çoklu ortam ögeleriyle zenginleştirilmiş My English Path ile daha hızlı ve daha eğlenceli bir biçimde İngilizce’nizi geliştirebilirsiniz.

My English Path’e ulaşmak için önce adımızı, soyadımızı, TC kimlik numaramızı ve doğum yılımızı girmemiz gerekiyor. Böylece uygulamayı kapatıp sonra geri döndüğümüzde kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.

Kullanıcı bilgilerimizi girdikten sonra karşımıza My English Path’in haritası geliyor. Amacımız ismi Hello! olan köyden başlayarak soruları doğru yanıtlayıp yıldızları toplamak ve ilk etapta kapalı olan diğer köyleri açmak. Örneğin Games and Hobbies köyü oyuna ilk başladığımızda kapalı geliyor. Hello! ve My Town’da başarılı olduğumuzda Games and Hobbies köyü de açılıyor.

İlk köyümüz olan Hello!’ya tıkladığımızda köyün içine giriyoruz. Köyün içinde Reading ve Listening binaları yer alıyor. Dilediğimiz birinden başlayarak soruları doğru yanıtlamaya ve yıldızları toplamaya çalışıyoruz.

Sorularda yer alan resimlerin üstüne tıklayarak onları tam ekran yapabiliyoruz.

iOS ve Android versiyonları bulunan My English Path’i Google Play ve App Store’da da bulabilirsiniz.

Karşılama ekranında yer alan “About” butonuyla uygulama hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

My English Path’e gitmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir